Блог

Ресторан з терасою

"Небесна експансія смаку: Ресторан Mr. Zuma з терасою
Ідеальне поєднання неймовірних смаків та дивовижного краєвиду - ресторан Mr. Zuma з терасою, яка відкриває перед вами шедеври японської кухні під відкритим небом. Зануртеся у світ вражаючих смакових відкриттів та атмосфери безмежного небесного простору.

1. Розташування високо в Небі:
   Знаходячись на висоті, тераса Mr. Zuma дозволяє вам насолоджуватися панорамним видом на місто та небеса. Ресторан створений для того, щоб ви могли насолоджуватися обідом або вечерею в теплому обіймі природи.

2. Атмосфера Розкоші та Відкритості:
   Тераса, прикрашена стильними меблями та екзотичними рослинами, створює атмосферу розкоші та відкритості. Ви можете відчути, як час сповільнюється, а ви насолоджуєтеся кожним ковзанням смакових ноток.

3. Романтичні вечори:
   Тераса Mr. Zuma - ідеальне місце для романтичних вечорів чи невимушених зустрічей. Заходи сонця, освітлення та приглушені кольори створюють магію, яка робить кожен момент неповторним.

4. Смакові інновації на відкритому повітрі:
   Меню ресторану Mr. Zuma додає особливий смак кожному обіду чи вечері на терасі. Свіжість та аромати японської кухні особливо виразні, коли ви насолоджуєтеся стравами під відкритим небом.

5. Приватні Зони:
   Приватні зони на терасі дозволяють вам насолоджуватися своїм часом, даруючи вам відчуття ексклюзивності та особливості.

6. Зручне Розташування та Парковка:
   Зручне розташування в самому серці міста та наявність парковки роблять ресторан Mr. Zuma з терасою ідеальним місцем для приємних вечорів у компанії друзів чи романтичних побачень.
Запрошуємо вас відкрити для себе аромати неба та смакові шедеври Mr. Zuma на терасі. Це місце, де ваші гастрономічні та емоційні бажання збуваються під відкритим небесним склепінням."

Для Бронювання столику у ресторані Mr.Zuma, телефонуйте нашому менеджеру за номером +380-67-400-75-52 з 12 до 22:00 щодня.
Чекаємо на вас, м. Київ, Площа Спортивна, 1А, ТРЦ Gulliver, 5 поверх.
До зустрічі!