Блог

Історія виникнення суші та ролів

Кажуть, що суші, історія яких налічує понад 1200 років, прийшли із Південно-Східної Азії. Це може стати несподіванкою для багатьох людей, але спочатку суші були консервованою рибною їжею, яка була розроблена серед горців Південно-Східної Азії як засіб збереження риби протягом тривалого періоду часу, оскільки її було важко часто добувати через її високу ціну. Рибу консервували, маринуючи її, поміщаючи в суміш рису та солі для бродіння. Спочатку люди їли лише рибу без рису (вони викидали рис!!), і ця страва була в основному доступна лише людям з вищого суспільства.

Суші в Японії

У 1958 році в Осаці відкрився Genroku Zushi, перший ресторан з конвеєрною стрічкою (по-японськи Kaiten sushi). Власник цього суші-ресторану прийшов до цієї ідеї після відвідин заводу з розливу пива і зауважив, що конвеєрна стрічка потенційно може бути рішенням для обслуговування більшої кількості клієнтів одночасно. Ресторан став популярним і систему почали впроваджувати по всій Японії. Це відродило популярність суші-ресторанів серед широкої публіки.

Згодом деякі з них почали пропонувати суші по 100 ієн, що відродило популярність суші-ресторанів серед широкої публіки, оскільки добрі суші-ресторани в традиційному стилі зазвичай дороги. Потім, з появою таких ресторанів, почали з’являтися й інші види суші, крім сирої риби – наприклад, суші-бургери чи інші види м’яса.